ÇÖPLÜK CENTER ARTIK HİZMETİNİZDE2013 Yılında KAGİDER (Kadın Girişimciler Derneği)'nin açmış olduğu yarışmada Türkiye birincisi oldu. Tüm meslek kuruluşlarını kapsayan, geniş bir esnaf kitlesine hitap eden ÇÖPLÜK CENTER, 4 yıllık veri tabanı çalışması ve güvenlik garantisi alındıktan sonra artık hizmet vermeye başladı.
Bu sistem Esnafımızın borçlu sorgulama sistemidir. Size gelen müşterinin Sicilini araştırmanız için kurulmuştur.
Örneğin ;
A) Kredi almak için bankaya gidersiniz, Türkiye genelinde hangi bankaya ne kadar borcunuz var, kaç gecikmeniz var, kredi kartlarınızı gününde ödemişmisiniz hepsi ekranda !
B) Aracınıza Trafik Sigortası kestireceksiniz, geçmişte hasar kaydı var mı ? Yaşınız müsait mi, hasta raporunuza kadar ekranda.
C) Emniyet Müdürlüğü geçmişinizi sorgular. İşlenen her suç ekranda yer alır
Bizlerde esnafız, vergimizi veriyoruz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyız. Neden bizlerde suça karışmış veya bankaların deşifre etmiş olduğu şahısları sorguluyamıyoruz. İlk defa karşımıza çıkan bir hanımefendi veya beyefendi görünüşlü bir şahıs bütün hayatımızı karartabiliyor.
Artık ÇÖPLÜK CENTER var ! Çöp toplama formuna tıklayınız. Bu formdan bir çıktı alınız. Sizin ve alacaklı olduğunuz şahısların bilgilerini doldurunuz ve mail adresimize gönderiniz. Veritabanına yüklenen her çöp size NAKİT PARA olarak dönecektir. Savcılığa, Karakola, Avukata gitmeden alacaklarınız tahsil olacaktır. Sizlerde bizi bilgilendirip, çöpü çöp torbasından çıkaracaksınız. Göndereceğiniz her çöp başka bir arkadaşımızın sizinle aynı akıbeti paylaşmasını önleyecektir. Deşifre olan şahıslar en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceklerdir. Aklınıza takılan sorular için info@megacarss.com adresimize mail atabilir veya 0 (543) 359 54 51 nolu Telefon Hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

ÇÖP TOPLAMA FORMU -> ÇÖP TOPLAMA FORMUNU İNDİR

Saygılarımızla
MEGACARSS YÖNETİMİ

Bizimle Kimler Çalışıyor ?

1070

Rentacar

10010

Araç Takibi

0001

Araç Kiralayan Müşteri

0001

Kara Liste Müşterisi

© 2018 MEGACARSS ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ